Мера Сум відсторонено від посади ще на два місяці

Суд ще на два місяці продовжив відсторонення мера Сум від займаної посади.
Про це Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомляє у Фейсбуці.

«8 грудня 2023 року слідчий суддя ВАКС задовольнив клопотання прокурора САП, та відсторонив ще на два місяці від займаної посади мера міста Суми, якого спільно з директором Департаменту інфраструктури Сумської міської ради викрито на проханні та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, а саме 2 130 000 гривень», – ідеться у повідомленні.

Строк відсторонення до 8 лютого 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *