Держпідприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України”, якому належать телеканали “Дім” та FREEДOM, витратить майже 17 млн грн на виробництво серіалу “Вглиб кролячої нори”. Отримає ж гроші компанія, яка входить до групи олігарха Віктора Пінчука, а він сам є серед її кінцевих бенефіціарів.
Оголошення про тендер розміщено в системі Prozorro. За ним торги відбулися в неконкурентній боротьбі – компанія-переможець “Прокіно” була єдиним учасником і на жодну гривню не знизила ціну.