Між станціями “Деміївська” та “Либідська” розпочався демонтаж залізобетонних тюбінгів, – КМДА

Усередині йде розробка котловану, зовні – видалення зруйнованого бетону та хімічне закріплення ґрунту.

Роботи тривають цілодобово. Відновити повноцінну роботу синьої гілки обіцяють до кінця цього літа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *