Уряд виділив 5 млрд. грн. на дрони, але хотів виділити 30 млрд.
З’ясувалося, що майже 25 млрд. вкрали з бюджету нелегальні виробники сигарет, тому на дрони пішло лише 5 млрд.
Сподіваюсь на цьому прикладі всім зрозуміла важливість боротьби з нелегальними підакцизними ринками?
Реально на дрони пішло 5 млрд., а могло 30 млрд.!!!
Але вони пішли на тачки та готелі Козловському, Гельзіну, Карфіку…
Агоу, братство блогерів, чи не пора всім включитись в цю боротьбу?