Як уряд виділив 5 млрд. грн. на дрони для ЗСУ, але насправді хотів виділити 30 млрд

Уряд виділив 5 млрд. грн. на дрони, але хотів виділити 30 млрд.

З’ясувалося, що майже 25 млрд. вкрали з бюджету нелегальні виробники сигарет, тому на дрони пішло лише 5 млрд.

Сподіваюсь на цьому прикладі всім зрозуміла важливість боротьби з нелегальними підакцизними ринками?

Реально на дрони пішло 5 млрд., а могло 30 млрд.!!!

Але вони пішли на тачки та готелі Козловському, Гельзіну, Карфіку…

Агоу, братство блогерів, чи не пора всім включитись в цю боротьбу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *