А ось вам візуалізація того, куди замість дронів йдуть вкрадені з бюджету на нелегальних сигаретах 25 млрд.
Це фрагмент сюжету Михайла Ткача «Батальйон Монако2», де в Монте-Карло, на розкішному Ferrari під час шопінгу, засвітився Владислав Гельзін.
Саме Гельзіну приписують контроль над тютюновою фабрикою в селі Гоща ТОВ «Українське тютюнову виробництво».
Я вже писав, що ця фабрика, входить в трійку головних виробників нелегальних сигарет в Україні, які своєю діяльністю вкрали з бюджету 23.5 млрд. грн. за минулий рік.
Навіть ТСК Парламенту по економіці минулого року констатувала що Гоща — лідер нелегального ринку.
Але дах «Монаківців» крутіший ніж ТСК Парламенту.
Тому фабрика працює, а гроші течуть в Монте-Карло.
На Ferrari та шопінг з красунями.