У Києві на одержанні хабаря викрили проректора одного зі столичних вишів. Науковець за 40 тисяч гривень пообіцяв чотирьом студентам вирішити питання із складанням зимової сесії. Це б дало останнім можливість навчатись далі та не бути відрахованими.
Про це повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури. Підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі.
“За даними слідства, проректор висунув вимогу про передачу 40 тисяч гривень за не відрахування чотирьох студентів з вищого навчального закладу. У ході контролю за вчиненням злочину освітянина затримали “на гарячому” у приміщенні університету безпосередньо після отримання ним зазначеної суми коштів”, – розповіли у прокуратурі.