За процесуального керівництва Київської окружної прокуратури Харкова повідомлено про підозру завідувачу кафедри одного з вишів за фактом вимагання та одержання службовою особою неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
За даними слідства, завідувач кафедри одного з харківських університетів вимагав гроші за безперешкодний вступ на навчання для здобуття повної вищої освіти за ступенем «магістр». У червні цього року, дізнавшись про бажання чоловіка вступити до вишу, науковець повідомив, що це коштуватиме 10 тисяч доларів США.