Двох суддів Київського апеляційного суду тимчасово усунули від роботи за підозрою щодо отримання хабара.
Про це стало відомо на засіданні Вищої ради правосуддя (ВСП) 15 грудня.
Так, до 30 січня 2024 року відсторонено Віктора Глиняного та Юрія Сливу.
Це максимальний термін тимчасового усунення – два місяці з дня повідомлення про підозру.