В Оріхові Запорізької області керівництво лікарні нарахувало собі незаконні премії на 20 мільйонів гривень

Про це повідомляє обласна прокуратура.

За даними відомства, шість посадових осіб лікарні інтенсивної терапії нараховували собі щомісяця по 50-150 тисяч гривень та аналогічні суми до всіх свят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *