Про це повідомляє обласна прокуратура.
За даними відомства, шість посадових осіб лікарні інтенсивної терапії нараховували собі щомісяця по 50-150 тисяч гривень та аналогічні суми до всіх свят.
Новини | Думки | Розслідування
Про це повідомляє обласна прокуратура.
За даними відомства, шість посадових осіб лікарні інтенсивної терапії нараховували собі щомісяця по 50-150 тисяч гривень та аналогічні суми до всіх свят.