У телефоні ідеолога “Великого будівництва” Юрія Голика знайшлося листування з колишнім власником будівельної компанії “СК “Стройінвест”, яка за останні кілька років отримала від держави понад 4 мільярди гривень на різні роботи, в тому числі – і в рамках “Великого будівництва”.
В листуванні в деталях обговорюється статус тих чи інших об’єктів, а також анонсуються майбутні виділення коштів. Журналісти встановили, що Голика і “удачливого” бізнесмена насправді об’єднує не лише це, а також припустили, що великі підряди і значні суми підрядник міг отримувати не випадково.
Про це йдеться в розслідуванні Наталії Лазарович для Bihus.Info.