У Києві правоохоронці затримали чоловіка, який за 10 тисяч гривень обіцяв охочим допомогти отримати посвідчення водія без відвідування занять в автошколі. Щоб запевнити “клієнтів” у своїх можливостях, зловмисник видавав себе за людину зі зв’язками у столичних сервісних центрах МВС.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. “Бізнесмену” загрожує до п’яти років позбавлення волі.
“Правоохоронці встановили, що 35-річний киянин вирішив нахабно заробляти на послугах сервісних центрів МВС. Він пропонував охочим вирішити будь-які питання з отриманням посвідчення водія різних категорій без навчання та проблем на іспитах у ТСЦ”, – розповіли в пресслужбі.