У столиці затримали зловмисника, який обіцяв за винагороду допомогти отримати посвідчення водія без навчання

У Києві правоохоронці затримали чоловіка, який за 10 тисяч гривень обіцяв охочим допомогти отримати посвідчення водія без відвідування занять в автошколі. Щоб запевнити “клієнтів” у своїх можливостях, зловмисник видавав себе за людину зі зв’язками у столичних сервісних центрах МВС.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. “Бізнесмену” загрожує до п’яти років позбавлення волі.

“Правоохоронці встановили, що 35-річний киянин вирішив нахабно заробляти на послугах сервісних центрів МВС. Він пропонував охочим вирішити будь-які питання з отриманням посвідчення водія різних категорій без навчання та проблем на іспитах у ТСЦ”, – розповіли в пресслужбі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *