У столиці на хабарі в 10 мільйонів гривень викрито посадовця УЗ

У Києві на хабарі в 10 млн гривень викрито посадовця регіональної філії Укрзалізниці.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

За даними слідства, посадовець вимагав 10 млн гривень від керівника столичної будівельної компанії. За ці кошти він обіцяв передати компанії у довгострокову оренду 6 га землі, яка перебуває на балансі держпідприємства. А також пришвидшити процедуру оформлення договорів в Укрзалізниці та Київській міській держадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *