Правоохоронці викрили на корупції та затримали старшого державного інспектора управління “Укртрансбезпеки” в Одеській області.
Про це повідомили Одеська обласна прокуратура і Держбюро розслідувань.
ДБР повідомляє, що затриманий “заробляв мільйони, пропускаючи фури з зерном, що не відповідали габаритно-ваговим нормам”.
За безперешкодний проїзд вантажівки з перевищеною допустимою вагою він нібито брав з перевізників 1000 грн. Гроші платили практично всі зернотрейдери, які перевозили продукцію в порти Одещини.
За такою схемою посадовець пропустив 22 вантажівки із зерном, обминаючи габаритно-вагові комплекси “Укртрансбезпеки”, стверджує прокуратура.