Ексзаступника директора Одеського порту звільнили від покарання та компенсації збитків

Колишнього першого заступника директора ДП «Одеський порт» Ігоря Сіренка звільнили від кримінальної відповідальності за недбалість, що призвела до збитків у 2,33 млн гривень.  Як з’ясувала редакція 368.media, вирок виносив суддя Приморського райсуду Костянтин Іоніді, а підтримував обвинувачення прокурор Максим Чорний.

Перший заступник директора порту після призначення на посаду у 2019 році, неналежно виконуючи свої службові обов’язки звільнив ТОВ  «Санмобіл» (депутата Одеської ради ОПЗЖ Олександра Едельмана) від оплати орендної плати за користування складськими приміщеннями «Червоних пакгаузів», загальною площею майже 7 тис. кв. м. Там розміщувалися машини, які завозилися з США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *