кспосадовець Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони уклав договір з приватним підприємством на будівництво водогону для одного зі збройних формувань регіону.
Будівництво не розпочалось, а гроші полковник та підприємець розділили між собою. Через такі махінації бюджету завдано збитків на майже мільйон гривень.
Колишньому посадовцю загрожує позбавлення волі строком до 7 років.