Компанії нардепа Геннадія Вацака, ймовірно, видобувають корисні копалини у Вінницькій області без спецдозволів та без повних пакетів документів.
ДБР ініціювало кримінальне провадження стосовно ймовірно незаконного видобутку надр у Вінницькій області. Компанії ТОВ “Кондитерський Дім “Вацак”, ТОВ Виробничий комплекс “Камелот”, ТОВ “Дробильно-сортувальний комплекс Ланселот” з орбіти нардепа Вацака, схоже, підозрюють у тому, що починаючи з 2018 року вони без спецдозволів видобувають копалини у Могилів-Подільському районі. За попередньою оцінкою, загальні збитки для держави можуть становити близько 700 млн грн.
Про це редакції СтопКору стало відомо з матеріалів провадження та власних джерел.