Після руйнування штабу Чорноморського флоту РФ у Криму на нього чекає лише два варіанти – добровільна самоліквідація або примусове знищення.
Про це повідомляє секретар РНБО Олексія Данілова.
“Два варіанти майбутнього для ЧФ РФ – самоліквідація добровільна або примусова. Найкращий і найбезпечніший вихід для збереження цілісності майнового-господарського комплексу міста Ахтіар (стара назва – Севастополь) і прилеглих територій – добровільне затоплення”, – написав він.
Данілов порадив окупантам вдатися до славетних російських військових рефлексій, а саме знищення власного флоту при наближенні противника.
“В іншому варіанті – ЧФ РФ нарізатиметься за “принципом салямі”: процес болісний, але ЗСУ завдають високоточні удари виключно по об’єктах військової інфраструктури”, – додав секретар РНБО.
Зазначимо, що “тактикою салямі” називають практику поступової ліквідації представницьких демократичних партій та захоплення влади комуністами у державах, зайнятих або звільнених СРСР під час Другої світової війни.