У ГБР повідомляють, що військові платили по 80 тис. гривень, щоб звільнитися зі служби, оформивши фіктивні документи щодо догляду за родичами.
Підозри у підробці документів про інвалідність отримали колишній військовий та працівник «Центру первинної медико-санітарної допомоги №3» у Кам’янському.
Їхніми послугами скористалося щонайменше 18 мобілізованих, всі вони також отримали підозри. 12 із них уже були звільнені з військової служби та отримали за це виплати на загальну суму близько 500 тис. грн. Ще шестеро подали документи та чекали на звільнення.