Начальник сервісного центру МВС на Дніпропетровщині набув необґрунтованих активів на 7 мільйонів гривень — НАЗК

Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання активів необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави.

Ідеться про 4,9 млн грн готівкою та автомобіль Skoda Kodiaq вартістю понад 2 млн грн.

Службовець у своїх поясненнях доводив, що частину готівки у розмірі 90 тис. дол. США, яку було вилучено у нього під час обшуку, йому позичили треті особи.

НАЗК передало матеріали щодо посадовця ТСЦ ГСЦ МВС у Дніпропетровській області до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *