Споживання електронних сигарет, з 2030 року, може стати обов’язковим раціоном українських школярів

Споживання електронних сигарет, з 2030 року, може стати обов’язковим раціоном українських школярів!

Це може бути наступна ініціатива Міністра фінансів Сергія Марченка, так як він аргументує зниження податків на електронки їх меншою шкодою.

Як вам все це?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *