Співвласник Monobank погрожує користувачам підняттям % по кредиту після ухвалення закону

екст взято з Телеграм-каналу журналіста Євгена Плінського.

Дуже круто що співвласник Моно Олег Гороховський, на ініціативу оподаткувати надприбутки банків, відреагував саме так.

Відревгував погрозами для українців підняти ставки по кредитам на 5%, якщо Парламент введе 5 відсотковий військовий податок з надприбутків банків.

Залякуючи таким чином українців товстосуми будуть намагатись збити надважливий законопроект, аби зберегти в недоторканності свої мега прибутки, які завдяки «схемі-темі» з депсертифікатами НБУ сягнули 67 мільярдів за 1 півріччя.

Той самий Уніварсал банк, (МОНО) за 6 місяців 2023 вклав в депи 15 млрд. грн. і заробить на них +- 3 млрд.

Дуже важка боротьба буде за цей закон, але добре що банкіри кажуть все як є. Люди оцінять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *