екст взято з Телеграм-каналу журналіста Євгена Плінського.
Дуже круто що співвласник Моно Олег Гороховський, на ініціативу оподаткувати надприбутки банків, відреагував саме так.
Відревгував погрозами для українців підняти ставки по кредитам на 5%, якщо Парламент введе 5 відсотковий військовий податок з надприбутків банків.
Залякуючи таким чином українців товстосуми будуть намагатись збити надважливий законопроект, аби зберегти в недоторканності свої мега прибутки, які завдяки «схемі-темі» з депсертифікатами НБУ сягнули 67 мільярдів за 1 півріччя.
Той самий Уніварсал банк, (МОНО) за 6 місяців 2023 вклав в депи 15 млрд. грн. і заробить на них +- 3 млрд.
Дуже важка боротьба буде за цей закон, але добре що банкіри кажуть все як є. Люди оцінять.