У Одеській області виявили працівника міграційної служби, який використовував своє службове становище для неправомірних дій

 

За інформацією обласної прокуратури, цей міграційник вимагав хабар від українок, які були у шлюбі з іноземцями і потребували довідок для надання громадянства своїм дітям.

Спочатку він ускладнював їм отримання документів, а потім, за додаткову оплату, надавав допомогу у вирішенні проблеми. За ці “послуги” він отримував 600 доларів.

Зафіксовано п’ять випадків зловживання службовим становищем, а працівника затримали під час отримання чергового хабара, повідомивши йому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *