Поліцейські розкрили аферу: шахраї видурили понад 12 млн грн під видом благодійної допомоги

Поліцейські на Житомирщині успішно розкрили шахрайську схему, в рамках якої аферисти, виступаючи від імені благодійної організації, вирушили понад 12 мільйонів гривень. Для реалізації цього злочину організація створила три колл-центри та залучила понад 40 операторів. Діяльність аферистів полягала в тому, щоб представлятися волонтерами, які збирають кошти на допомогу хворим дітям, дитячим будинкам та малозабезпеченим сім’ям.


В результаті цієї маніпуляції зібрано понад 12 мільйонів гривень, призначених на реабілітацію двох дітей з інвалідністю. Однак з цієї суми лише 20 тисяч гривень були передані матерями дітей. Організатором цього кримінального угруповання виявилася 37-річна мешканка Києва, якій разом з іншими шістьома фігурантами було оголошено підозру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *