Згідно з наказом цього посадовця, п’ятеро солдат працювали на будівництві протягом січня до серпня 2023 року. Крім того, ще один військовослужбовець, за згодою керівника, замість виконання службових обов’язків займався підприємницькою діяльністю.
Незважаючи на це, всі військовослужбовці отримували матеріальне забезпечення від держави, і їм було виплачено понад 500 тисяч гривень.