У лютому-липні 2023 року троє працівників запорізьких районних військкоматів виконували ремонтні роботи у будинку військкома.
Працівники військкоматів отримували вільний графік відвідування служби зі збереженням повного грошового забезпечення.
Посадовець незаконно видавав накази про відрядження військових до ЗОТЦК та СП і підписував документи про безпідставні нарахування та виплати, — зазначили у ДБР.
Збитки від незаконних виплат оцінюють у 266 тисяч гривень.