Керівництво Держспецзв’язку підозрюють у заволодінні 62 мільйонами гривень

НАБУ і САП викрили злочинну схему за участі керівництва Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку), які заволоділи державними коштами на суму понад 62 млн грн.

За даними джерел РБК-Україна, мова йде про голову Держспецзв’язку Юрія Щиголя та його заступника Віктора Жору. Саме їх сьогодні звільнив Кабмін та призначив тимчасового керівника відомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *