Службовець вимагав та отримав 10 тис. гривень за видачу санітарного паспорта для приміщення.
Злочин задокументували слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області. У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 53-річний посадовець вимагав від громадянина хабар за безперешкодну видачу санітарного паспорта на приміщення для зберігання агрохімікатів. Улітку, в рамках своїх повноважень, він перевірив склад, вказав на його недоліки та відмовив у видачі санпаспорта. А у жовтні чиновник повідомив заявнику, що видача документа можлива лише через хабар, та призначив дату зустрічі.