Шмигаль вніс зміни до кримінально-процесуального кодексу, в яких пропонується залучати бізнес-омбудсмена до всіх обшуків, які проводить БЕБ

“Чуєте, Прем’єр-міністр вніс свої зміни до кримінально-процесуального кодексу. Зокрема, пропонується, щоб при кожному обшуку, який проводить БЕБ, був присутній бізнес-омбудсмен.

Якщо це вдасться, звичайно.

Для звичайної людини, яка просто спостерігає, це може здатися привабливою ідеєю – мати бізнес-омбудсмена, який би стежив за процесом.”

Але, повірте, це така безглуздість, обман та безлад, що я навіть не можу уявити. Це абсолютно не стосується боротьби з беззаконням в силових структурах, бандитизмом. Це безумовно ні до чого не має відношення.

Просто це безсоромне обманування прямо посеред дня, в центрі міста, вибачте.

І, до речі, чому тільки БЕБ? Чи немає бандитизму в ДБР? – може бути навіть більше, ніж в БЕБ.

Це якось дуже однобічно виглядає. Не дуже конституційно, можна сказати, м’яко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *