“Чуєте, Прем’єр-міністр вніс свої зміни до кримінально-процесуального кодексу. Зокрема, пропонується, щоб при кожному обшуку, який проводить БЕБ, був присутній бізнес-омбудсмен.
Якщо це вдасться, звичайно.
Для звичайної людини, яка просто спостерігає, це може здатися привабливою ідеєю – мати бізнес-омбудсмена, який би стежив за процесом.”

Але, повірте, це така безглуздість, обман та безлад, що я навіть не можу уявити. Це абсолютно не стосується боротьби з беззаконням в силових структурах, бандитизмом. Це безумовно ні до чого не має відношення.
Просто це безсоромне обманування прямо посеред дня, в центрі міста, вибачте.
І, до речі, чому тільки БЕБ? Чи немає бандитизму в ДБР? – може бути навіть більше, ніж в БЕБ.
Це якось дуже однобічно виглядає. Не дуже конституційно, можна сказати, м’яко.