🇺🇦 Сьогодні відбувся 50-ий обмін полоненими, під час якого Україна повернула ще 207 українських Оборонців

У рамках ініціативи Координаційного штабу з взаємодії з військовополоненими, здійсненої за дорученням Президента України Володимира Зеленського, вдалося забезпечити повернення понад двох сотень українських Оборонців. Цей обмін став 50-им з моменту початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

З ряду врятованих військовослужбовців, 95 – представники Збройних Сил України, 56 – нацгвардійці, 26 – прикордонники, 29 – бійці Територіальної оборони та один представник Національної поліції України.

Загалом, серед повернених додому Оборонців, 180 – рядового та сержантського складу, 27 – українські офіцери. Найменше 36 з них мають поранення або серйозні хвороби. Найстаршому із звільнених Оборонців вже виповнилося 61 рік, а наймолодшому невдовзі буде 21.

Поміж визволеними військовослужбовцями – захисники Маріуполя, Херсона, бійці з острова Зміїний, морпіхи та бойові медики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *